تبادل دانسته ها بین دانشجویان مدیریت دانشگاه گیلان

هفت تکنیک برای شیره مالیدن سر مدیر.

تاریخ:شنبه 13 شهریور 1389-01:13 ق.ظ

غلط کردم بابا. جان من بیخیال شید. همش از همون متن اول شروع شد. ببخشید. همه هم دیگرو ببخشید. دیگه ازون مطالبم نمیذارم. لطفا کساییم که جز ما نیستن تو کارای ما دخالت نکنن.
اینم پست مدیریتی. متنی که راجع به ترشیدگی بودم پاک کردم.

-سعی کنید هنگام تردد در راهروهای اداره همیشه پرونده زیر بغل داشته باشید: به این ترتیب به نظر، کارمند سخت کوشی می‌‌رسید که قرار است در جلسه مهمی شرکت کند. کسانی که دست خالی این طرف و آن طرف می‌‌روند عاطل و باطل به نظر می‌‌رسند و تصور عموم از کسانی که «روزنامه» زیر بغل دارند این است که از زیر کار در می‌‌روند و به جای آن وقت خود را صرف خواندن روزنامه و حل جداولش می‌‌کنند.

- برای این که به نظر برسد سرتان شلوغ است: از رایانه استفاده کنید. استفاده از رایانه در نگاه خیلی از کسانی که چشمشان به شما می‌افتد مترادف «کار» است در حالی که شما می‌‌توانید فرصت را مغتنم شمرده و ایمیل‌های شخصی خود را دریافت و ارسال نمایید، چت کنید، در مورد موضوعات مورد علاقه خود search نمایید، وبلاگ‌ها و سایت‌های مورد علاقه خود را نگاه کنید و بدون اینکه ذره‌ای کار انجام داده باشید حسابی خوش بگذرانید و اگر زمانی توسط رییستان گیر افتادید (که حتما گیر می‌افتید) بهترین دفاع این است که ادعا کنید در حال یادگیری نرم‌افزار جدیدی هستید که به نوعی به کارتان مرتبط است.

- میز کارتان را به هم بریزید: اطراف خودتان را حسابی با اسناد، جزوات و اوراق پرکنید. در نگاه افراد حجم کاری که دیده می‌‌شود مهم است. اگر می‌‌دانید قرار است کسی در دفتر کارتان در مورد کارش با شما دیدار داشته باشد اسناد و مدارک مربوط به او را در میان اوراق خود گم و گور کنید و بعد در حضور او دنبالشان بگردید.

- از منشی تلفنی استفاده کنید و حتی‌المقدور به تماس‌ها پاسخ ندهید: افراد برای این که چیزی به شما بدهند با شما تماس نمی‌‌گیرند، آن ها تماس می‌‌گیرند تا شما برایشان کاری انجام دهید و فقط بلدند برای شما دردسر بسازند و این منصفانه نیست!

- ظاهری آشفته و پریشان داشته باشید: ظاهر پریشان شما رییستان را متقاعد می‌‌کند که سر شما حسابی شلوغ است.

- کاری کنید که به نظر برسد تا دیروقت کار می‌‌کنید: همیشه دیر دفتر را ترک کنید به خصوص زمانی که رییستان در اداره است. می‌‌توانید از این فرصت برای خواندن مجلات، کتاب‌ها و سرگرمی‌های این چنینی که همیشه قصد مطالعه‌شان را داشتید ولی فرصت نکرده‌اید استفاده کنید.

- آه بکشید: زمانی که افراد زیادی اطرافتان هستند وانمود کنید دارید به سختی کار می‌‌کنید و بعد با صدای بلند طوری که همه بشنوند آه بکشید. تصور حجم بالای کاری که دارید انجام می‌‌دهید آن ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
یلدا
یکشنبه 14 شهریور 1389 09:45 ب.ظ
مرسی عزیزم. اما اگه حرفم معنی دخالت میداد باشه دیگه نظر نمیدم.......................
بای...................................
پاسخ شادمان ..... : نظر بذارین ولی خواهشا دعوا را نندازید.
فاطمه
یکشنبه 14 شهریور 1389 06:01 ب.ظ
(کسایی که جز ما نیستن و دخالت میکنن )منظورتون همون یلدا نامیه که از من حمایت کرده؟یلدا از من حمایت کرده درکم کرد که حرف دلمو زد به هیچ کس اجازه نمیدم نازکتر از گل بهش بگه یلداجان هر جای این سرزمین پهناور که هستی امیدوارم همیشه شاد باشی.
پاسخ شادمان ..... : بازم شروع کردیین
شادمان
شنبه 13 شهریور 1389 01:42 ق.ظ
تو با اجازه کی پاکش کردین.نوشتن مطلب با شما پاک کردنش با ما.اوکی شد یا اوکی کنم.اینم واسه محکم کاری b-(
Admin Logo
themebox Logo
صندلی داغ

Powered by WebGozar
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic