تبادل دانسته ها بین دانشجویان مدیریت دانشگاه گیلان

برخی رشته های دانشگاهی (طنز)

تاریخ:چهارشنبه 10 شهریور 1389-03:08 ق.ظ

سلام به همگی. مثل اینکه متن قبلی خیلی سر و صدا درست کرده بود. احتمالا تا چند وقت دیگه انجمن حمایت از زنان منو مثل آقای حجاریان ترور میکنن. البته اون ترورش به این دلیل بود که شعار "نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی" رو رعایت نکرده بود، منم شعار "نه پسر، نه دختر، ....." (بقیشو نتونستم جور کنم) رعایت نکردم.
مثل اینکه ایران یه رحیم مشایی داره، کلاس ماهم یه پوریا داره. میدونم آخرش من شهید میشم.
راستی واقعا از تمام دخترا ممنونم که آبروداری کردن و فحش و ناسزا بهم نگفتن.
 ازون بحث و مطلب قبلی بیایم بیرون، بریم سر این یکی.

1-رشته تغذیه:
رشته ای که اشتباهاً جزو رشته های دانشگاهی اومده. آینده شغلی بسیار تیره و تیریکی دارند. در بهترین حالت و در صورتی که شهرداری به فارغ التحصیلان این رشته مجوز بدهد میتوانند اقدام به باز کردن ساندویچ فروشی کنند! ضمناً دانشجویان فوق لیسانس هم میتونند Fast Food بزنند.از بزرگترین دستاورد های علمی این رشته در سالهای اخیر کشف فرمول سس هزار جزیره بوده است! از جمله دروس این رشته: هات داگ-1 هات داگ2 - سوسیس کاربردی- انسان و کالباس و.... میباشد! از بزرگان این علم هم میتوان به اکبر کثیف (ساندویچ فروشی اکبر کثافت) اشاره کرد.

2-مهندسی راه و ساختمان:
عمله سابق- دیگه فقط مونده بود کارگر ساختمانی رو دانشگاه ها بدند بیرون که خوشبختانه این امر هم با تلاش متخصصان و دانشمندان ایرانی محقق شد و ما از این به بعد کارگر هم از دانشگاه میاریم! روزی رو تصور کنید که از صبح وانت های شهرداری جولوی دانشکده فنی توقف میکنند و بچه های راه و ساختمان رو میبرند سر ساختمان! در این رشته معیار بهترین دانشجو برای دانشجویانی است که بیشتر از همه بتوانند آجر را به بالا بندازند. دروس این رشته عبارتند از: بیل مقدماتی؟ بیلچه- روش های چیدن تیرآهن- فرمولاسیون درست کردن سیمان و .......

3-رشته ادبیات:
گیج ترین و گلابی ترین دانشجوهای ایران در این رشته تحصیل میکنند (توصیه میکنم اگر یه وقت دلتون گرفت واسه بازکردنش برید دانشکده ادبیات!) از جمله بزرگترین دانشمندان این رشته حافظ و سعدی و عارف قزوینی و ایرج میرزا! بوده اند که حتی تحصیلات دبیرستانی هم ندارند (علمی که بزرگانش سواد درست حسابی ندارند دیگه معلومه چی میشه....!) از ابهامات بزرگ این رشته این نکته میباشد که انوری بالاخره شاعر قرن پنجم است یا نهم! فارغ التحصیلان این رشته میتوانند به عنوان شاعر آثارشون رو به خواننده های اینور آبی و اونور آبی تقدیم کنن. از دروس این رشته: زندگی نامه و آثار حافظ- زندگی نامه و آثار سعدی- زندگی نامه و آثارنظامی- زندگی نامه و آثار فرخی سیستانی و یزدی و شمالی و بلوچی و.....!

4-رشته مهندسی صنایع:
رشته ای که فقط اسمش مهندسی صنایع می باشد و گرنه دانشجویان این رشته مهندسی صنایع دستی هم بلد نیستند چه برسه.... تا به امروز شخص قابل ذکری در این رشته مشغول به تحصیل نبوده و شاید معروفترین دانشمند این رشته حسین شیرعلی باشد که با رتبه 40000000000 مشغول تحصیل در رشته مهندسی صنایع دانشگاه غیر انتفاعی مشهد می باشد!
(به خودتون فشار نیارید. این یارو رفیقمه)


5-رشته مهندسی کامپیوتر (بخونید مهندسی رایانه):
خدا پدر مادر مخترع کامپیوتر رو بیامرزه که اگه اون نبود الان تعداد دانشجوهای این مملکت به نصف تقلیل پیدا میکرد.ا ین روزا دیگه عادی ترین جمله ای که از یک دانشجو شنیده میشود این است: کام میخونم! نکته جالب در مورد این رشته تفکیک آن به دو گرایش نرم افزار و سخت افزار میباشد که دانشجویانی که تبحر خاصی در زمینه Fifa2010 و call of duty و .... دارند وارد گرایش نرم افزار و کسانی که میتوانند با انگشست شصت پایشان دکمه Power کامپیوتر را بزنند وارد گرایش سخت افزار میکنند. فارغ التحصیلان این رشته حوالی خیابان جمهوری مشغول فروختن CD میباشند! از دروس این رشته: بیل گیتس شناسی 1؟ سی دی مقدماتی- تفاوت Monitor و TV و....

6-داروسازی:
خزترین رشته دانشگاهی. یکی از نقاط  منفی این رشته دانشجویانش میباشند که از سال سوم به خاطر آشنایی با انواع داروهای نئشه آور مشغول پاک کردن شیشه های فضا پیما میباشند!!! معمولا خودشون به بچه های پزشکی می چسبونن و بقیه رشته هارو آدم حساب نمیکنن. به قول یک عارف بلند پایه: "دیگه نمیدونن که جز مشاغل خدماتی محسوب میشن". فارغ التحصیلان این رشته را میتوانید در خیابان ناصر خسرو تهران در حال فروش 1001 نوع دارو پیدا کنید. الحق زدن رو دست داروخونه هلال احمر.

7-رشته دامپروری:
رشته ایسیت بسیار مفید، مفیدتر از هرچی رشته دانشگاهی چون ما از شیر، گوشت، پوست، روده، استخوان، حتی تپاله دامها استفاده میكنیم. درخصوص دام دانستن این موضوع جالبست كه هیچ چیزی از دامها دور ریختنی نیست. از گوشت و شیر آن كه مشخص چه استفاده هائی میگردد. ازدل و روده و آت و آشغالهی دام در صنایع كالباس و سوسیس سازی و از تپاله آن در زمینه سوخت نیروگاههای هسته ای استفاده میشود.
البته این رشته به دو زیرگروه نظری و كاربردی تقسیم میشود. از مشاهیری كه از این رشته فارغ الحتصیل شده اند میتوان به چوپان دروغگو اشاره كرد. شایع است كه چوپان دروغگو مرده بود شب اوّل قبر ازش سؤال میكنن: اسم تو چیست؟
میگه: دهقان فداكار.
از دروس مهم این رشته میتوان به این موارد اشاره كرد: چراندن دام در صحرا، نواختن نی، جمع آوری و خشك كردن علوفه برای زمستان، تهیه سوخت مناسب از تپاله و .....

8-رشته مدیریت:

ترجیح میدم واسه زنده موندن و ادامه تحصیل تو دانشگاه گیلانم که شده هیچی راجع به این رشته نگم.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo
صندلی داغ

Powered by WebGozar
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات